Ważny KOMUNIKAT!

Ograniczenie działalności instytucji kultury przedłużone do odwołania.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20.03.2020 do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

W związku z powyższym Biblioteka Miejska w Jastarni jest nieczynna do odwołania.

Treść rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 oraz więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

www.gov.pl/kultura/koronawirus